Erkan Okur Resmi Web Sitesi

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
İş Fırsatları ve İş İmkanları Arama Motoru PDF Yazdır
{jcomments on}İş Arama Motoru

Careerjet, internet üzerinde iş aramayı kullanıcılar için daha kolay hale getirmek üzere geliştirilmiş bir iş arama motorudur. Oldukça geniş bir iş teklifi listelemesi sunarak internet üzerinde yer alan ilanları tek bir çatı altında toplarken bunu iş teklifi veren firmaların siteleri, iş bulma kurumları siteleri ve diğer uzman iş arama sitelerini baz alarak gerçekleştirmektedir. Hızlı ve doğru çalışan bir arayüz üzerine kurulu olduğundan, kullanıcılar her bir iş bulma sitesine farklı farklı göz atmaktansa bu veritabanını sorgulayıp istedikleri arama sonuçlarına ulaşabilirler.Belirtilen iş ilanları Careerjet tarafından barındırılmadığından kullanıcılar iş ilanının verildiği asıl adrese yönlendirilmektedirler. Esasen Careerjet, diğer sitelere doğru bir yönlendirme mekanizması olarak işlemektedir.

Teknolojimiz; Careerjet ortak çalışan bilgisayar ağında bir takım akıllı ajanlar kullanarak web sitelerini tarar ve örneğin bir firmanın bir veya iki iş ila yüzlerce iş listelenmiş olan sitelerindeki iş ilanlarını tanımlar. Bu listelenmeler düzenli olarak taranmaya devam edilip bulunan bütün iş ilanları veritabanına eklenmektedir.

İş İlanları bölüm sponsorumuz CareerJet'in iş arama motorunu kullanmak için lütfen yazının devamını okuyunuz ...

Son Güncelleme: Pazartesi, 18 Ekim 2010 23:38
 

Takip Edin

Güncel site içeriğini haberdar olmak için, e-posta listesine kaydolabilir, RSS beslemesine abone olabilir veya Twitter ve LinkedIn sayfalarımı takip edebilirsiniz.
 
 
 

Sosyal Paylaşım

Erkan Okur Kimdir
facebook twitter linkedin
about.me google profiles wordpress
Who is Erkan ?

İş İlanları - İş Habercisi

İş Arama Motoru
Bölge Bazında İş İlanları
Sektör Bazında İş İlanları

 İş İlanları Bölümü Sponsoru www.careerjet.com.tr