Erkan Okur Resmi Web Sitesi

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Yüksek Lisans Öğrenimime Başladım PDF Yazdır

 2007 haziranında, üniversiteden mezun olduktan sonra hem önümdeki seçenekleri değerlendirmek hem de kendime biraz izin vermek adına bir dönem boyunca yüksek lisans programına başvuru yapmadım.

Askere gitmeden önce yüksek lisans yapıp kendimi geliştirmeye ve bir işe girip tecrübe kazanmaya kesin karar verdikten sonra, Ankara'da bulunan üniversitelerdeki Yüksek Lisans programlarını incelemeye koyuldum.

Programclık ve Veri Tabanı Yönetimi konularında kendimi geliştirmek için Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisansı yapmakla kendi bölümümde yüksek lisans yaparak Endüstri Yüksek Mühedisi olmak arasında uzun süre karar veremedim. Sonunda eski göz ağrım Gazi ve Endüstri'de karar kıldım.


Ocak - 2008 döneminde Gazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Endüstri Mühendisliği Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans öğrenimime başladım. Danışmanım bölümümüz öğretim üyelerinden Prof. Dr. Bilal Toklu oldu.

İlgilenenler, enstitü ana sayfasına burdan, yüksek lisans ve doktora başvuru koşullarına burdan, endüstri mühendisliği ana bilim dalı sayfasına burdan, Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğretim kadrosuna burdan ulaşabilirler.

Son Güncelleme: Pazar, 16 Mayıs 2010 01:08
 

Takip Edin

Güncel site içeriğini haberdar olmak için, e-posta listesine kaydolabilir, RSS beslemesine abone olabilir veya Twitter ve LinkedIn sayfalarımı takip edebilirsiniz.
 
 
 

Sosyal Paylaşım

Erkan Okur Kimdir
facebook twitter linkedin
about.me google profiles wordpress
Who is Erkan ?

İş İlanları - İş Habercisi

İş Arama Motoru
Bölge Bazında İş İlanları
Sektör Bazında İş İlanları

 İş İlanları Bölümü Sponsoru www.careerjet.com.tr