Erkan Okur Resmi Web Sitesi

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
EMYK 2011 Eylül Ayı Sonunda TMMOB Desteğiyle İzmirde Gerçekleştirilecek PDF Yazdır
EMYK 2011 - İzmir

TMMOB Makina Mühendisleri Odası, ulusal ve uluslararası yeni gelişmelerin, tartışmaların izlenebilmesi ve aktaralabilmesi, mesleki sorunların dile getirilebilmesi, kamuoyunun bilgilendirilmesi, bu alanda politikaların oluşturulması amacıyla Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongre ve Sergisi düzenleme kararı aldığını açıkladı.

Kurumsal yazılım sektöründe çalışan ve bu sektörde kariyer yapmayı planlayan bir Endüstri Mühendisi olarak bu kararı heyecan verici bulduğumu itiraf etmeyeliyim. Belki de biraz geç kalındığını kabul etmek gerek, ancak EMYK2011 Programını incelediğimde güzel bir çalışma yapıldığını ve gelecek yıllar için umutlandığımı söyleyebilirim.

Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongre ve Sergisi (EMYK) 2011 Afişi, Tanıtım Metni, Kongre Programı, Tanıtım Videosu, Katılımcı Başvuru Formu ve İletişim Bilgileri için konunun devamını inceleyebilirsiniz.

Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongre ve Sergisi
EMYK 2011 Afişi

Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongre ve Sergisi


Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongre ve Sergisi
EMYK 2011 Tanıtım Metni

(*) Bir üniversite profesörü Zen hakkında bir şeyler öğrenmek için Zen Ustası Nan-in’i ziyaret eder. Fakat akademisyen ustayı dinlemek yerine durmaksızın kendi fikirlerindin söz eder. Nan-in bir süre dinledikten sonra misafirine çay ikram eder. Misafirinin fincanını ağzına kadar doldurduktan sonra doldurmaya devam eder. Çay kaptan taşar, çay tabağını doldurur, adamın pantolonuna ve yere dökülür.

“Fincan dolu, görmüyor musun?” diye haykırır profesör dayanamayarak. “Daha fazla almaz.”

“Doğrudur,” diye yanıtlar Nan-in sakince. “Ve tıpkı bu fincan gibi siz de kendi fikir ve görüşlerinizle dolusunuz. Kabınızı boşaltmadan, nasıl Zen öğretebilirim size?”

(*) “Ne biliyoruz ki?” kitabından alıntıdır.

Tüm üretim kaynaklarının tek veya bütünleşik olarak planlanması ve kontrol edilmesi için yazılımlar önemli hale gelmiştir. Entegre yönetim anlayışı ile üretim dışındaki diğer tüm fonksiyonların yönetimi için yazılımlara gereksinim duyulmaktadır. Yazılım seçim, kurulum ve uygulama süreçlerinde sorunların çözümü için bilgi paylaşımına gereksinim vardır. Tüm bu süreçlerin yönetiminde ve uygulama süreçlerinde aktif görev alan Endüstri Mühendisleri bu alanda önemli role sahiptirler.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası, ulusal ve uluslararası yeni gelişmelerin, tartışmaların izlenebilmesi ve aktaralabilmesi, mesleki sorunların dile getirilebilmesi, kamuoyunun bilgilendirilmesi, bu alanda politikaların oluşturulması amacıyla Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongre ve Sergisi düzenleme kararı almıştır.

Kongrenin hedefi; Endüstri Mühendisliği yazılımları hakkında katılımcıları farklı sektörlerden gelen deneyimlerin ışığında bilgilendirmek, yazılım seçimi, kurulumu ve uygulama süreçleri hakkında doğru karar vermelerini sağlayıcı bilgileri, teknolojileri ve uygulamaları aktarmaktır.İlgili tüm taraflar etkinlik süresince farklı kongre platformlarda bir araya gelerek Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları etkin şekilde bilgi paylaşımında bulunacaklardır.


Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongre ve Sergisi
EMYK 2011 Programı

Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongresi taslak programı oluşturuldu.Programda ilk iki gün oturumlar yer alırken son gün kurslar gerçekleştirilecek.


Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongre ve Sergisi
EMYK 2011 Tanıtım Videosu


Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongre ve Sergisi
EMYK 2011 Başvuru Formu

Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongresi için delege ve kurs kayıtlarınızı yazımızın devamında bulunan formu doldurup sekretaryamıza göndererek yaptırabilirsiniz. Kurs katılımcı sayısı sınıfların kapasitesi ile sınırlı olduğu için başvurularda öncelik esas alınacaktır.

KONGRE VE KURS KAYIT FORMU

Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongre ve Sergisi
EMYK 2011 İletişim Bilgileri

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi
Anadolu Cad. No: 40 Bayraklı - İZMİR
Tel: (232) 462 33 33 / 170 - 197 - 152 | Faks: (232) 462 43 77
web: http://emyk.mmo.org.tr | e-posta: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongre ve Sergisi
EMYK 2011 Konaklama Seçenekleri

Endüstri Mühendisliği Yazılımları ve Uygulamaları Kongre ve Sergisi katılımcıları için İzmir`de indirimli konaklama seçenekleri Delabor Travel tarafından oluşturuldu. Rezervasyonlarınız için (0 232) 465 22 65 no`lu telefondan başvuruda bulunabilirsiniz.
 
Konaklama ve Ulaşım Organizasyonlarınız için;
 
DELA TURİZM
Adres: 1378 Sk. No: 24/2 Alsancak İzmir
Tel: (+90 232) 465 22 65 Faks: (+90 232) 465 22 53
http://www.delaturizm.com.tr     Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Güncel konaklama alternatifleri ve ücretleri için kongre resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 
Son Güncelleme: Cuma, 09 Eylül 2011 14:10
 

Takip Edin

Güncel site içeriğini haberdar olmak için, e-posta listesine kaydolabilir, RSS beslemesine abone olabilir veya Twitter ve LinkedIn sayfalarımı takip edebilirsiniz.
 
 
 

Sosyal Paylaşım

Erkan Okur Kimdir
facebook twitter linkedin
about.me google profiles wordpress
Who is Erkan ?

İş İlanları - İş Habercisi

İş Arama Motoru
Bölge Bazında İş İlanları
Sektör Bazında İş İlanları

 İş İlanları Bölümü Sponsoru www.careerjet.com.tr